Yazılım.
CevapSitesi.com Beta!
Çözüm Noktası
Facebook, Twitter, Google+ veya e-posta ile paylaşın.
| Sorular | Makaleler | Üyeler | Etiketler  | İletişim
Soru sormak ya da cevap vermek için;
giriş yapın veya üye olun.

Sosyal medya hesaplarınızla da giriş yapabilirsiniz.

Yorum Geçmişi

«« Soruya geri dön
25.09.16 23:50
$ is not defined diyorsa JQuery yüklenmemiştir. İndirdiğin JQuery sürümüne bak. Örnekte jquery-3.1.1.min.js kullanılıyor. Başka JQuery kullanıyorsan onun dosya adını yaz veya bu sürümü indirip kullan. Eğer tirelerden sonra başlayan mesaj ise hata, CORS'a takılmışsın. Yani bir başka siteden AJAX ile dosya yüklemeye çalışıyorsun. Bu sayfa ve yüklediğin dosya aynı sitede olmalı veya yükleme yaptığın site farklı sitelerden çağırmaya izin vermeli. Dosyayı yüklediğin site sana ait değilse PHP kullandığını varsayarsak curl gibi bir şeyle dosyayı kendi sitene alman veya bu işleri PHP ile yapman gerekir. Ben bu kodu yazdıktan sonra çalıştırdım hatası yok.
Ekleyen: cevapsitesi
25.09.16 23:46
$ is not defined diyorsa JQuery yüklenmemiştir. İndirdiğin JQuery sürümüne bak. Örnekte jquery-3.1.1.min.js kullanılıyor. Başka JQuery kullanıyorsan onun dosya adını yaz veya bu sürümü indirip kullan. Eğer tirelerden sonra başlayan mesaj ise hata, CORS'a takılmışsın. Yani bir başka siteden AJAX ile dosya yüklemeye çalışıyorsun. Bu sayfa ve yüklediğin dosya aynı sitede olmalı veya yükleme yaptığın site farklı sitelerden çağırmaya izin vermeli. Ben bu kodu yazdıktan sonra çalıştırdım hatası yok.
Ekleyen: cevapsitesi
Değiştiren: cevapsitesi
25.09.16 23:36
$ is not defined diyorsa JQuery yüklenmemiştir. İndirdiğin JQuery sürümüne bak. Örnekte jquery-3.1.1.min.js kullanılıyor. Başka JQuery kullanıyorsan onun dosya adını yaz veya bu sürümü indirip kullan. Ben bu kodu yazdıktan sonra çalıştırdım hatası yok.
Ekleyen: cevapsitesi
Değiştiren: cevapsitesi
25.09.16 23:34
$ is not defined diyorsa JQuery yüklenmemiştir. Ben bu kodu yazdıktan sonra çalıştırdım hatası yok.
Ekleyen: cevapsitesi
Değiştiren: cevapsitesi

En fazla 3 eski durum gösterilir.