Yazılım.
CevapSitesi.com Beta!
Çözüm Noktası
Facebook, Twitter, Google+ veya e-posta ile paylaşın.
| Sorular | Makaleler | Üyeler | Etiketler  | İletişim
Soru sormak ya da cevap vermek için;
giriş yapın veya üye olun.

Sosyal medya hesaplarınızla da giriş yapabilirsiniz.

Cevap Geçmişi

«« Soruya geri dön
31.03.18 19:50
Şöyle bir şey işini görebilir. SELECT SUM(CASE WHEN OgretmenId IS NOT NULL THEN 1 END) AS OgretmenSayisi, SUM(CASE WHEN OgrenciId IS NOT NULL THEN 1 END) AS OgrenciSayisi, SUM(CASE WHEN VeliId IS NOT NULL THEN 1 END) AS VeliSayisi FROM AnketCevaplar WHERE AnketId = 22 GROUP BY OgretmenId, OgrenciId, VeliId Test etme imkanım yok. Ancak bu şekilde çoklu sayma işlemi yapılabilir. Hatalar olursa düzeltirsiniz. AnketCevaplar tablosunda AnkedId gibi bir şey görünmüyor. Bu sorgu için olması gerekli.
Ekleyen: cevapsitesi
Değiştiren: cevapsitesi
31.03.18 19:01
Şöyle bir şey işini görebilir. SELECT SUM(CASE WHEN OgretmenId IS NOT NULL THEN 1 END) AS OgretmenSayisi, SUM(CASE WHEN OgrenciId IS NOT NULL THEN 1 END) AS OgrenciSayisi, SUM(CASE WHEN VeliId IS NOT NULL THEN 1 END) AS VeliSayisi FROM AnketCevaplar WHERE AnketId = 22 Test etme imkanım yok. Ancak bu şekilde çoklu sayma işlemi yapılabilir. Hatalar olursa düzeltirsiniz. AnketCevaplar tablosunda AnkedId gibi bir şey görünmüyor. Bu sorgu için olması gerekli.
Ekleyen: cevapsitesi
Değiştiren: cevapsitesi
31.03.18 16:00
Şöyle bir şey işini görebilir. SELECT SUM(CASE WHEN OgretmenId IS NOT NULL THEN 1 END) AS OgretmenSayisi, SUM(CASE WHEN OgrenciId IS NOT NULL THEN 1 END) AS OgrenciSayisi, SUM(CASE WHEN VeliId IS NOT NULL THEN 1 END) AS VeliSayisi FROM AnketCevaplar WHERE AnketId = 22 Test etme imkanım yok. Ancak bu şekilde çoklu sayma işlemi yapılabilir. Hatalar olursa düzeltirsiniz.
Ekleyen: cevapsitesi

En fazla 3 eski durum gösterilir.